Columbus tyúkszemirtó
A készítmény használatával megszabadulhatunk a fájdalmas és kellemetlen tyúkszem és bőrkeményedés okozta fájdalmaktól.
Használata:
Naponta kétszer, reggel és este használjuk a folyadékot. A folyadékkal bekenjük a tyúkszemet, vigyázva arra, hogy csak a fájós megkeményedett bőrfelületre kerüljön. Gyorsan megszárad, ezért harisnyát, cipőt rögtön fel lehet húzni. Vékony rózsaszín bevonatot hagy a kezelt felületen, amit rajta kell hagyni, majd a következő réteget erre vigyük fel. Kezelés közben napról, napra azt tapasztalhatjuk, hogy a tyúkszem minden alkalommal élettelenebb lesz, majd egyhetes használat után teljesen elhal. Ha a tyúkszem és környéke gyulladásban van, vagy ha a bőr repedezett, ne használjuk a tyúkszemirtót.
Tájékoztatás az étrend-kiegészítőkről
Az étrend-kiegészítők az érvényben levő európai uniós szabályozás szerint élelmiszereknek minősülnek, amelyek a hagyományos étrend kiegészítését szolgálják, és koncentrált formában tartalmaznak tápanyagokat. Bár az étrend-kiegészítők kedvező élettani hatással rendelkezhetnek, amely egyénenként eltérő lehet, jelölésük, megjelenítésük, és reklámozásuk során nem engedélyezett a készítményeknek betegséget megelőző vagy gyógyító hatást tulajdonítani, illetve ilyen tulajdonságra utalni.
.
.
Tájékoztatás - A törvényi előírásnak megfelelően, szeretnénk az alábbiakra felhívni a figyelmedet vásárlás előtt:
- Az étrend-kiegészítők nem helyettesítik a kiegyensúlyozott, vegyes étrendet és az egészséges életmódot.
- A www.naturaplaza.hu egy internetes áruház, a weboldalunkon található termékleírások a gyártók, forgalmazók, szállítók, valamint publikus lexikonok, szakkönyvek és folyóiratok információi, ezek tartalmáért áruházunk a felelősséget nem vállalja.
- Betegség esetén, az étrend-kiegészítő szedésével kapcsolatosan, kérd ki szakorvosod tanácsát, véleményét.
- Minden esetben figyelmesen olvasd el a termék csomagolásán lévő, illetve a termékhez mellékelt tájékoztatót! A tájékoztatóban szereplő javasolt mennyiségeket ne lépd túl!
- Az étrend-kiegészítők élelmiszereknek minősülnek és bár kedvező élettani hatással rendelkezhetnek, amely egyénenként eltérő lehet, jelölésük, megjelenítésük, és reklámozásuk során nem engedélyezett a készítményeknek betegséget megelőző vagy gyógyító hatást tulajdonítani, illetve ilyen tulajdonságra utalni.